header banner
Default

Venom Vakfı, Herkese Açık Bir Test Ağı Verdiğini Duyurdu


Güncelleme:

Abu Dabi Küresel Pazarı’nın (ADGM) dışında faaliyet gösteren bir Katman-1 blok zinciri olan Venom, halka açık test ağının resmi olarak yayında olduğunu duyurdu. Bu kilometre taşı, Venom’un ana ağda piyasaya sürülmeye hazırlanırken yol haritasında önemli bir başarıya işaret ediyor. Testnet lansmanının yanı sıra Venom, büyüyen ekosisteminin bir parçası olarak şirket içinde geliştirilen bir dizi merkezi olmayan uygulamayı da tanıttı.

Test ağı tasarımı hem ekosistem kullanıcılarına hem de geliştiricilere uygundur. Geliştiricilerin, dApp’leri ve blockchain protokollerini test etmelerini ve hata ayıklamalarını sağlarken, kullanıcıların bu dApp’leri ilk elden deneyimlemelerine olanak tanır. Programın amacı, ekosistem içinde yenilikçiliği ve topluluk oluşturmayı teşvik etmektir.

Geliştiriciler ve kullanıcılar testnet’i iki basit adımda deneyebilir. İlk olarak, Venom Wallet’ı Apple App Store veya Google Play Store aracılığıyla cep telefonunuza veya masaüstünüze Google Chrome uzantısı olarak indirin. İkinci olarak, kullanıcılar ücretsiz bir test ağı tahsisi talebinde bulunarak Venom ekosistemini test etme yolculuklarına hızlı bir başlangıç ​​yapabilirler.

“Yaklaşan ana ağ lansmanımıza yönelik çok önemli bir adım olan Venom’un herkese açık test ağının lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve güvenilir eşzamansız blok zincirimizle, geliştiricilerin yenilikçi dApp’ler oluşturabileceğinden eminiz, kullanıcılar ise Venom Vakfı Konseyi Başkanı Peter Knez şunları söyledi:

Geliştiriciler, 100k TPS’de ultra yüksek hıza ve ölçeklenebilirliği ve ağ güvenilirliğini artıran dinamik parçalama özelliğine sahip eşzamansız Venom blok zincirini geliştirmeyi deneyebilecekler. İşleri başlatmak için Venom, geliştiricileri oluşturmaya başlamaları için gerekli araçlar ve bilgilerle donatmak üzere bir geliştirici belgeleri havuzu oluşturdu.

Venom’un ağı, birlikte çalışabilirliği artırarak onu geliştiriciler için uygun bir araç haline getirirken, düşük işlem ücretleri onu küresel benimseme için kullanıcı dostu hale getirir.

Test Ağında Bir Dizi dApp İlk Kez Sahneye Çıkıyor

VIDEO: DEV Airdrop! - Venom Network Testnet Katılma
Tarık Bilen

Birkaç dApp, Venom test ağında ilk kez sahneye çıkacak. Kullanıcılar, işlemleri gerçekleştirerek, yerel Venom cüzdanını test ederek ve çok daha fazlasını yaparak bunları test edebilir.

  1. Venom Cüzdanı
  2. Venom Taraması
  3. Venom Havuzları
  4. Venom Köprüsü
  5. Venom Hissesi
  6. Web3.Dünya
  7. Weup
  8. NFT Nane
  9. Oasis.Galeri

Venom Vakfı Hakkında

VIDEO: Venom Yeni Görev I Nümi NFT Alım Görevi
Biricoinmidedi

Venom Vakfı ADGM tarafından lisanslanmıştır ve küresel Web3 projelerinin hızlandırılmasını sağlar. Merkezi olmayan ağ, Abu Dhabi Global Market’in (ADGM) yetkisi altında faaliyet göstermektedir. ADGM, yatırımcılar ve finansal hizmetler firmaları için bir vahadır ve Venom’u dünyanın ilk uyumlu blok zinciri olarak konumlandırır ve yetkililere ve işletmelere inşa etme, yenilik yapma ve ölçeklendirme özgürlüğü verir.

Çeşitli şirketler tarafından Venom blok zincirinde şirket içi dApp’ler ve protokollerden oluşan bir portföy geliştirilmiştir. Dinamik parçalama, düşük ücretler, ultra yüksek hız ve ölçeklenebilirlik yetenekleriyle Venom, ultra hızlı işlem hızlarına ve sonsuz ölçeklenebilirliğe sahip olarak, her zamankinden daha fazla talebi karşılamak için Web3 uygulamalarından oluşan küresel bir ekosistem için ana altyapı olarak işlev görme potansiyeline sahiptir. genişleyen kullanıcı tabanı.

Venom test ağı lansmanı hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: Web sitesi

Venom Vakfı hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: Web sitesi | Twitter

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Sources


Article information

Author: Lauren Fry

Last Updated: 1702653003

Views: 1093

Rating: 4.4 / 5 (39 voted)

Reviews: 92% of readers found this page helpful

Author information

Name: Lauren Fry

Birthday: 1944-03-21

Address: 1038 Michael Estate, West Kathleenhaven, MD 38231

Phone: +4361813770615709

Job: Physiotherapist

Hobby: Backpacking, Horseback Riding, Singing, Sewing, Baking, Web Development, Lock Picking

Introduction: My name is Lauren Fry, I am a Precious, bold, skilled, dedicated, ingenious, radiant, esteemed person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.